در مورد زندگی در ترکیه بیشتر بدانید

ملکهای تجاری اِتیلر 1

ملکهای تجاری اِتیلر (منطقه ی بشیکتاشِ استانبول)

در مقاله ی قبلی موضوع ملکهای تجاری را با ملکهای جاده بغداد شروع کردم؛ این بار به سراغ ملکهای تجاری اِتیلر رفته و تجربیات و اطلاعاتی که دارم را با شما در میان میگذارم. 

اتیلر هم مثل جاده بغداد از محله های سطح بالای استانبولِ، با این فرق که اتیلر در قسمت اروپایی قرار گرفته و محله ی کوچیکتریست و اینطور نیست که برندها در حاشیه ی خیابان مغازه داشته باشند. در واقع خیلی از آنها در مرکز خرید آک که همانجا قرار گرفته حضور دارند. ولی خوب در اتیلر کافه رستورانها و آتلیه های خیلی خاصی وجود دارد که داخل مرکز خرید نیستند و ملکهای متفاوتی را برای کارشان انتخاب کرده اند. چون خیلی از مخاطبانی که به این محله رفت و آمد دارند خواهان استراحت و صرف غذا در فضای خاص شهری هستند و اهل پیاده روی یا مرکز خرید گردی به وقت صرف غذا نیستند. 

 

حالا اگر قرار باشد شما یکی از این خاصها باشید چه نوع ملکی و کجا باید پیدا کنید؟

خیابان اصلی این محله به اسم نسبتیه پر از ملک هایی است که برای هر نوع شغلی مخصوصا کافه و رستوران میتواند مناسب باشد، کما اینکه همین الان هم خیلی از برندهای خوب آنجا حضور دارند. فقط کافیست که ملکی با متراژ و مشخصاتی که شما میخواهید به تازگی تخلیه یا ساخته شده باشد، چون خیابان خیلی بزرگی نیست و مسلما تعداد ملکها هم محدود است. 

و البته موضوع مهمتری که وجود دارد بحث بودجه کرایه یا خرید ملک است که مسلما به بیزینستان مربوط میشود که چقدر میتوانید هزینه کنید و باید این را در نظر بگیرید که خیابان نسبتیه مثل همه ی خیابانهای اصلی و معروف خیابانه گرانیست! 

 

خوب حالا چکار میشود کرد؟

اینجا هم مثل جاده بغداد باید به سمت کوچه های اطراف حرکت کرد که ملکهای ویلایی خیلی شیک و خوش قیمتی دارد و برندهای خوبی هم در آنجا فعال هستند. 

اینکه کدام کوچه خوب یا بد است بحثش تو این مقاله نمی گنجد ولی این را میتوانم بگویم که اگه با حوصله و دقت ملکهای تجاری اِتیلر را بررسی کنید مطمئن باشید مورد خوبی پیدا میکنید که سالیان سال ازش لذت ببرید و خیلی هم درآمد بیزینس تان را به مالک نداده باشید (این در مورد کرایه صدق میکند، چون در مورد خرید موضوع میتواند یکم فرق بکند.)

ملکهای تجاری اِتیلر (منطقه ی بشیکتاشِ استانبول)

و اما موضوع خیلی خیلی مهم:

الان زمان کروناست و من دارم راجع به این موضوعات مینویسم، آیا الان واقعا زمان خوبیه برای این نوع سرمایه گذاریها؟ واقعیتش نه! 

همین الان که من دارم این مقالرو مینویسم تمامی این برندهای خوب چه در خیابان نسبتیه چه در کوچه پس کوچه های اتیلر همه تعطیل هستند و مسلما بازدهی مورد انتظار را ندارند. من مینویسم و به نوشتن ادامه میدهم برای کسانی که دوست دارند در این مدت اطلاعاتشان را بالا ببرند و در آینده از آن استفاده کنند. 

چیزی که میخواهم بگویم این است که این مقاله و تمامی مقاله های گذشته و آینده کلیاتی هستند نسبت به موضوعی که مطرح میشود ولی برای به اجرا درآوردن آنها نیاز به جزئیات و دقت بیشتری است که نسبت به زمان و شرایط فرق میکند و شما می توانید از ما یا همکارانی که در این زمینه فعال هستند کمک بگیرید.

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: ۲ میانگین: ۵]

۲نظرات

 1. امیر

  روشن می گوید:  

  سلام
  داروخانه آگهی کردین ودرایمیل برام فرستادین
  ۲۳۰۰۰۰۰لیر که۳سال هم نوشتین دراجاره هستش
  این داروخانه کجاست
  اجاره ماهیانش چقدره
  لطفا اطلاعات کافی دراین مورد
  برام ارسال کنید
  ممنونم
  امیررستمی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و سوالات بیشتر از
گروه دایره ترکیه کلیک نمایید