فرنوش جعفری

واتس آپ: 905398512740+

فرنوش تو تیم ما از همه تو استانبول قدیمیتره بنابراین بعضی تجربیاتی داره که ماها که جدیدتریم نداریم، از جمله اینکه بهتر میدونه با ترکها چطوری بیزینس کنه و کجاها ملکها بهتر فروش میرن و همیشه مشتری پاشون نشسته و از اینجور چیزا.

فرنوش خیلی دقیق و کنجکاوه و علاقه ی زیادی به یادگیری چیزهای جدید داره، تقریبا سعی میکنه هر چیزی رو لااقل یکبار هم که شده تجربه کنه;) به خاطر همین معمولا از ایونتها و اتفاقات ترکیه و مخصوصا استانبول خبرداره و حتی اگرم نداشته باشه سریع اطلاعاتشو پیدا میکنه. میگید نه امتحان کنید 😀

محمد پوررضایی

واتس آپ: 905539217120+

محمد کارهای زیادی رو تو زندگیش تجربه کرده وعاشق دکوراسیون داخلیه، با شناختی که نسبت به متریال دارد ما رو در شناخت پروژه های با کیفیت تر راهنمایی میکنه؛ به خاطر اینکه فنی کار ما ایشون هستن کار خدمات پس از فروش ما به عهده ی ایشونه، شما هم میتونین تو این زمینه روش حساب کنین.

محمد به قدری صبوره که برای پیدا کردن یه ملک خاص میتونه حتی چندین ساعت تو کوچه پس کوچه ها بگرده تا به نتیجه برسه و چون ذهن چند بعدی هم داره ممکنه در یکبار گشتن منطقه هم ملک مورد نظر رو پیدا کنه هم آمار مسابقات ماراتون رو دربیاره و هم ابزاری که واسه کارش نیاز داره رو بخره!